Como żegna się z Alberto Moreno – Hiszpan nie przedłuży kontraktu
Alberto Moreno opuści Como po zakończeniu obecnego sezonu. Klub nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z hiszpańskim obrońcą, którego umowa wygasa 30 czerwca. Moreno, który spędził w Como dwa lata, jest kolejnym doświadczonym zawodnikiem opuszczającym zespół po Sergi Roberto. Klub skupia się na budowie młodszej kadry pod kątem przyszłego sezonu.
CMS Newsroom
Powiązane artykuły
Kaan Ayhan kończy niepokonaną serię USA na MŚ 2026
Kaan Ayhan zapewnił Turcji zwycięstwo nad USA w Mistrzostwach Świata 2026, kończąc niepokonaną serię Amerykanów.
Czytaj więcejIntensywność Premier League kluczem do sukcesu Anglii na MŚ 2026
Eberechi Eze zwraca uwagę na wpływ intensywności Premier League na reprezentację Anglii podczas MŚ 2026, podkreślając ich pewność siebie i mentalność zwycięzców.
Czytaj więcej
Trener reprezentacji Egiptu o kontuzji Salaha: Zapewnił, że wszystko będzie w porządku
Trener reprezentacji Egiptu, Hossam Hasan, skomentował stan zdrowia Mohameda Salaha po meczu z Iranem. Salah, który został zmieniony z powodu dyskomfortu, zapewnił trenera, że jego kontuzja nie jest poważna.
Czytaj więcej