Wróć
Players

Zverev przegrał z Fritzem w półfinale turnieju w Halle

Alexander Zverev przegrał w półfinale turnieju w Halle z Taylor Fritzem. Niemiec prowadził w meczu, ale miał problemy zdrowotne.

22 czerwca 2026Biało-Czerwoni
Zverev przegrał z Fritzem w półfinale turnieju w Halle
![Image](https://derivates.kicker.de/image/upload/c_crop,x_0,y_380,w_4000,h_2248/w_1200,q_auto/v1/2026/06/20/5c845c7f-8104-42cb-9346-2cc4e10ff8e8.jpg) Alexander Zverev przegrał w półfinale turnieju ATP w Halle z Taylor Fritzem. Mecz zakończył się wynikiem 7:6(4), 4:6, 5:7 dla Amerykanina. Zverev prowadził w meczu 1:0 w setach, ale podczas jego trwania miał problemy zdrowotne. Niemiec jest cukrzykiem i jak sam przyznał, w trakcie meczu miał poważne problemy z poziomem cukru we krwi. 29-latek opuścił nawet na chwilę kort, aby otrzymać pomoc medyczną. Zverev przegrał z Fritzem już siódmy mecz z rzędu.

CMS Newsroom

Powiązane artykuły

Zverev przegrał z Fritzem w półfinale turnieju w Halle | Biało-Czerwoni | Biało-Czerwoni